Yükleniyor

Yıln En'leri Düzenlenen Törenle Ödüllendirildi

Yıln En'leri Düzenlenen Törenle Ödüllendirildi

Düzenlenen muhteşem gecede 15 ayrı kategoride yarışan adaylar büyük bir heyecanla sonuçların açıklanmasını bekledi. Gecede Ünlü sanatçı Neslihan mini konser verirken, Pembe Panter Komedi Dans Üçlüsü de bir gösteri sundu. Gecenin sunuculuğunu ise Uluslararası Türkçe Olimpiyatları'ndaki başarılı sunumlarıyla tanınan Radyo Mehtap program yapımcısı ve sunucusu Ramazan Ümit Şimşek yaptı.

Düzce Parantez Gazetesi tarafından düzenlenen ve bu yıl ikincisi organize edilerek geleneksel hale dönüştürülen Yılın Enleri anketinde ödüller sahiplerini buldu. Ensar Düğün ve Kongre Sarayında gerçekleştirilen Muhteşem Geceye, Düzce Valisi Adnan Yılmaz, Belediye Başkanı İsmail Bayram, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Büyük, Baro Başkanı Ali Dilber, Gölyaka Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Kaynaşlı Kaymakamı Cengizhan Yılmaz, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, bürokratlar, siyasiler ve çok sayıda davetli katıldı.

Düzenlenen gecede konuşan Vali Adnan Yılmaz, Yılın enleri kategorisinde yarışmanın çalışma azmini güçlendirdiğini belirterek, “Böyle bir organizasyon bize daha çok çalışma azmi ve hırsı veriyor, amaç ortak Düzce için birşeyler yapmak, bu organizasyon da Düzce için çalışanları onure etmek için düzenlenmiştir, ben emeği geçen tüm gazete çalışanlarını tebrik ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı İsmail Bayram da Parantez Gazetesi’ni düzenlediği organizasyondan ötürü tebrik ederek, “Yılın enlerinin belirlendiği bu organizasyonda benim için herkes ödüle layıktır. Çünkü siyasiler, bürokratlar, sivil toplum kuruluşları, işletme ve sanayicileri ile hepimiz Düzce için çalışıyoruz” dedi.

Parantez Gazetesi Onursal Başkanı Av. Oktay Çakır da düzenlenen organizasyona gösterilen yoğun ilgiye teşekkür ederek, yılın enlerinin bu yıl geleneksel hale dönüştürüldüğünü ve her yıl daha güçlü organizasyonlarla oskarları sahipleriyle buluşturmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Düzenlenen gecede yılın Belediye Başkanı seçilen Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram’ın ödülünü, Düzce Valisi Adnan Yılmaz takdim etti.

Yılın Bürokratı seçilen Düzce Üniversitesi Genel Sekreteri Hasan Sadi Ateş’in ödülünü, Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram takdim etti.

Yılın İş Kadını seçilen Zuhal Özsoy’un ödülünü, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz takdim etti.

Yılın Yatırımı seçilen SKY Tower adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Aydeniz ödülünü Düzce TSO Başkanı Metin Büyük’ün elinden aldı.

Yılın İş Adamı seçilen Kenan Varol’un ödülünü, Oray Diyaliz Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın takdim etti.

Yılın Okulu seçilen İsmetpaşa İlköğretim Okulu adına Okul Müdürü Arif Önemli ödülünü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran’ın elinden aldı.

Yılın Muhtarı seçilen Taşköprü Köyü Muhtarı Ahmet Kılıç’ın ödülünü, Düzce Baro Başkanı Ali Dilber takdim etti.

Yılın Sporcusu seçilen Güreşçi Ahmet Kavakçı’nın ödülünü, Yarbay Ersen Çetin takdim etti.

Yılın Genç Girişimcisi seçilen Ömer Gaydanoğlu’nun ödülünü, Düzce İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ercan Ateş takdim etti.

Yılın STK Başkanı seçilen DÜSİAD Başkanı Eyüp Çakır adına Genel Sekreter Nuri Türk ödülünü, MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz’ın elinden aldı.

Yılın Siyasetçisi seçilen AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu adına İl Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kaya ödülünü, Parantez Gazetesi Onursal Başkanı Oktay Çakır’ın elinden aldı.

Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi seçilen Nilüfer Kadın Çevre Kültür ve İşletme Kooperatifi adına Kooperatif Başkanı Selma Demirelli ödülünü, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ali Kartal’ın elinden aldı.

Yılın Basın Kuruluşu seçilen Kent Dergisi adına Cihat Tutkun ödülünü, Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fahri Altınkayık’ın elinden aldı.

Yılın İşletmesi seçilen Pastacı adına İşletme Sahibi Barış Özalkan ödülünü, Düzce TSO Başkanı Metin Büyük’ün elinden aldı.

Yılın Kültür Sanat Değeri seçilen Ayşe Çiğdem Batur adına Mehmet İbrahimoğlu ödülünü İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak’ın elinden aldı.

Gecede ayrıca Düzce’ye hizmeti geçmiş kişilere de onur ödülü verildi.