İŞ BAŞVURU FORMU

Medeni Durumunuz *
 Bekar    Evli
Sürücü Belgeniz Var mı? *
 Evet    Hayır
İş Deneyimleriniz
Firma Adı Görev Çalışma Süresi Son Ücret Ayrılma Sebebi
CV Yükleyiniz (PDF ve WORD formatında yükleyebilirsiniz.)

Açık Pozisyonlarımız

Şuan herhangi bir pozisyonda açığımız mevcut değildir.

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız

Pastacı gücünü sorumluluk sahibi, yeniliklere açık ve nitelikli insan kaynağından almaktadır. Buradan hareketle insan kaynakları politikamız; şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücünü grubumuza kazandırmak ve insan kaynakları uygulamalarımızla çalışanlarımızın bağlılığını arttırmak.

İnsan Kaynaklarının Misyonu:
Pastacı, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan Kaynakları'nın misyonu, Pastacı'nın gıda sektörü alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynaklarının Vizyonu:
Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip; potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, gıda sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.